Kitti fehervari kérdése:

Hogy lehet a Sims 4-ben a házaságból elválni? szóval, hogy ne legyen férjem.

Figyelt kérdés
SOS

2020. júl. 11. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

SOS? Megcsaltad vagy mi? :D

Na, szóval én úgy szoktam ezt elintézni, hogy flörtölni próbálok másokkal a szeme láttára, olyankor mérges lesz és lesz egy olyan lehetőség, hogy szakítás/válás, azt hiszem.

De talán létezik olyan is, hogy a mean/mischief pontban tudsz vel válni/szakítani

2020. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! csak azért SOS mert nem akartam hozzá menni csak véletlen nyomtm rá mert angolul van azt csak féligg tudok sóval jaa.
2020. júl. 11. 08:40
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

"Szakítás és válás


A simek sem rózsaszín világban élnek, szakíthatnak vagy elválhatnak egymástól. Ezek az interakciók a Gonosz (Mean) csoportban találhatók, és minden különösebb előfeltétel nélkül elérhetők. A romantika mutató egyészen -100-ig zuhan, miután kiválasztod ezt a csapást. Mindig van lehetőség azonban feléleszteni a tüzet (Rekindle Romance), és más interakciók segítségével is újjáépíthető az elromlott kapcsolat."

2020. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2

Én is jártam már így. Xd

2020. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a hármas amit válaszolt,azt akartam én is válaszolni,de látom már megelőztek. :)
2020. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
#2 én az igazi férjemmel is így jártam.
2020. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem játszottam Sims-el, de hallottam legendáját, hogy milyen kegyetlen módszerekkel lehet megölni benne az embereket. Szóval én azt ajánlom hogy gyújsd fel a karaktert :D
2020. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%
Azt senki nem írta, hogy a válás angolul divorce.
2020. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Felgyújtani? Az a leghumánusabb. :D Be kell falazni, vagy körbefalazni a medencét, amiben éppen úszik.

Remélem a 4-ben is meg lehet ezeket csinálni, utoljára a 3-mal játszottam.

2020. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb miután elváltak, hogy odamehettem az exemhez és panaszkodhatott neki a sim-em, hogy milyen rossz volt az ágyban a "woo hoo"
2020. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!