Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik fejhallgatót ajánlanátok ? Esetleg más ötlet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok , on-ear fejhallgatót szeretnék venni a közeljövőben ,de mivel nem értek túlságosan hozzá a segítségetek kérném. Elsősorban zenehallgatásra , ezért szeretnék egy remek hangzást , viszonylag jó üzemidőt .Időnként játéra is használnám , így szeretném ,hogy rendelkezzen mikrofonnal. További elvárás a wireless csatlakozás. Árat tekintve a plafon 40.000 forint körül.

Szóval az eddig kiválasztott eszközök :

JBL E55BT

Sony WH-XB700B

Marshall Major II

Audio-Technica ATH-SR30BT

JBL Tune 700BT


Nyitott vagyok más , remek készülékekre is .



2020. júl. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem JBL Tune van. Tökéletesen működik, ha azt választod nem fogsz benne csalódni.
2020. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Sony mdr xb950 N1 van lassan 2 éve, még mindig a legjobb választás volt számomra. LDAC szabvány, Qualcomm HD , szóval szerintem a Sony ,de a JBL is jó
2020. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!