Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Panasonic Lumix fényképezőm...

A Panasonic Lumix fényképezőm miért csinálja azt, hogy összevissza sorrendben tölti fel a számítógépre a képeket?

Figyelt kérdés

Panasonic dmc-f510 típusú a fényképező ha az számít.

Mit lehetne csinálni?? Tavasszal kaptam, még elég új ahhoz, hogy baja legyen. :S


2010. aug. 2. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdés. A kérdésed alatt azt érted, hogy a számítógépeden a képek nem időrendi sorrendben jelennek meg a feltöltés után?
2010. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, pontosan!! tudsz erre valami megoldást javasolni?
2010. aug. 2. 18:15
 3/8 Zoli 19 válasza:
dobd ki, nekem bevált, utána semmi baja nem volt;)
2010. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem töröltél közben képeket?
2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem Panasonic Lumix DMC-FS42-em van. De még sose tapasztaltam hasonlót. De szerintem nem is a fényképezőgéppel lesz a baj. Ellenőrizd le, hogy a fájlkezelő programod (amivel megnyitod: sajátgép, windows commander) milyen kritériumok alapján rakja sorrendbe a képfájlokat. Lehet nem a létrehozás időpontja szerint, hanem mondjuk a fájl mérete szerint. Valamint ellenőrizd azt is, hogy most pontos-e a fényképezőgépen a dátum és az idő beállítása. Könnyen előfordulhat, hogy a legutóbbi használat óta elállítódott, így a most alapértelmezett dátum korábbi, mint amikor utoljára használtad. Ha nem ezekről van szó, akkor írj és megpróbálok kitalálni, hogy mi lehet a gond.
2010. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

miután feltöltöttem a számítógépre egy képet se töröltem. azzal a programmal töltöm fel amit kiír az xp... amikor bedugom a fényképezőt kérdezi mit szeretnék csinálni... megtekinteni, diavetítés, nyomtatás, megnyitás vagy képek mentése a számítógépre

és azt választom és akkor kérdezi hova mentse és mi legyen a neve és beírtam,hogy f1 2010 és utána írja a számot... hogy pl f1 2010 001

és a számsorrendbe nem úgy vannak a képek, mint az időrendben... pedig nem nyúltam hozzá semmit!!!

és ez már nem először van... most kb 1 hónapja mindig ezt csinálja, előtte nem volt semmi

2010. aug. 2. 18:57
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és megnéztem a fényképezőt, pontos a dátum és az óra is
2010. aug. 2. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Próbáld ki a következőt: csatlakoztasd a fényképezőgépet újra a számítógépre. Ami ablak bejön, azt zárd be. Nyisd meg a sajátgépet és keresd meg a cserélhető adathordozós eszközöknél a fényképezőgépet. Válaszd ki a felmásolandó képeket (jelöld ki) aztán nyomj egy CTRL+C-t vagy jobb egér gomb >>> másolás. Hozz létre valahol egy mappát a képeknek. Menj be abba a mappába és akkor nyomj egy CTRL+V-t vagy jobb egér gomb beillesztés. Miután átmásolta, menj be a mappába és ellenőrizd, hogy most sorrendben vannak-e.
2010. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!