Milyen tabletet ajánlotok tartalomfogyasztásra és jegyzetelésre?

Figyelt kérdés

Egy 10-13" közötti eszközt keresek, ami alkalmas iskolai jegyzetelésre, film és sorozat nézésre és internetezésre. Akku idő minél több, annál jobb. Lehetőleg minél keskenyebb kávával, érintőtoll plusz pont.

Márkát tekintve lehet Huawei, Apple, Samsung, Microsoft, de ha minőségi a kivitel, akkor más is belefér. Ára maximum 150k-ban álljon meg, de lehet használt is, ha sérülésmentes és hibátlan.

Lehetőleg ne legyen régebbi 2 évnél (1, ha használt).

Tudnátok nekem konkrét ajánlásokat tenni? Nem tudom merre induljak el...



2020. júl. 18. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha az ára nem számít akkot iPad egyértelműen!

De ha találsz jó iPad Prot akkor azt nyugodtan megveheted. Nekem az első generációs 12,9-es iPad Pro van 2016-ból és máig tökéletesen működik.

2020. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A 10,2”-es iPad-et megkapod már 135.000 körül és tejesen jól használható jegyzetelésre.
2020. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!