Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi fajta nem lapos tévétől...

Régi fajta nem lapos tévétől hol lehet megszabadulni, hogy hasznos is legyen valakinek? eladományozni vagy hasonló? mert hiába hirdetem évekmóta, senki nem viszi

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 12:04
 1/9 A kérdező kommentje:
van még az valahol, higy kórházaknak lehet adni és használják?
2020. júl. 20. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve ingyen elvihetőként feltettem a jófogásra. 24 óra alatt több mint 10-en jelentkeztek érte. Van, akinek nagy szüksége van az ilyen tv-re is.
2020. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Bizományiba adni próbáltad már?
2020. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a legközelebbi kórházba, ott nagyon örülnek neki.
2020. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól működik, akkor kórházban tényleg örülni fognak.

Amikor kórházban voltam, egy tévé sem működött rendesen, nem is néztük inkább.

2020. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

De ha jól tudom, a kórházak már nem vehetnek át használt TV-t érintésvédelmi bevizsgálási papír nélkül, aminek költsége irreálissá teszi az egészet.

Ezen bosszankodott az adakozásáról ismertté vált nyugdíjas TV-szerelő is, amelyik szerepelt a TV-ben is. (Más kérdés, hogy annak az embernek van egy kis "beütése" is, szerintem.)

2020. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én nem akarok pénzt keresni vele, szívesen eladományozom, de amikor ingyentettem fel, akkor nyerészkedők akarták elvinni
2020. júl. 20. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam tavaly kórházban, ott volt lapos tv, egy kerületi autószerelő adománya, sajnos csak Mindigtv-t lehetett nézni, mást nem. És persze a férfiak focit néztek és a Tv2-t. Inkább nem néztem,az okostelefonomon neteztem.
2020. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyen feltevésnek ez sajnos az átka. Aki tényleg tévézésre használ ilyet, az valószínűleg nem online hirdető oldalakon keres magának, hanem nyerészkedőktől veszi. Aki meg speciálisabb célokra keres magának CRT-t (például retro konzolozás), az nagyon kis piac, nem biztos, hogy csak úgy bele fogsz akadni ilyenbe.
2020. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!