Megéri megvenni az xbox 360-ot vagy inkább, érdemes lenne kivárni a 720-at? Mert folyamatosan más változatokat adnak ki jó tudom hogy nincs köztük semmi különbség csak a vinyó meg a felszerelés. Vagy inkább egy playstation 3 éri meg?

Figyelt kérdés
Amugy ps 3-ra lehet arra számítani hogy feltörjék a másolatvédelmét.vagyis lehessen rá kiírni játékokat,meg álítolag a ps 3 mág a 720-al is versenyezni fog
2010. aug. 3. 11:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

Xbox 360 és ps3 között nincs lényeges különbség...meglehet, hogy a procija jobb a ps3nak de grafikailag semmi különbség gyakorlatilag


Nekem van 360am, és teljesen elégedett vagyok.


720at meg nem lehet tudni mikor jön ki, és valószínűleg elég drága lesz.


360ra meg még garantáltan lesz vagy 5 évig játék.


Helyedbe vennék

2010. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
na hát 5 év az nem annyira sok a ps 2-vel ellentétben az már vagy 10 éve fent áll a piacon és még most is gyártják a játékokat,akkor a ps 3-nál lehet hogy 20 év múlva is gyártják a játékokat
2010. aug. 3. 11:57
 3/55 anonim ***** válasza:

A jasperes boxok törhetőek, de felment az áruk, mivel nem lehet még törni az újat, de sztem karácsony környékére megoldják, a régit is addig tartott.


A köv generációs box még kitudja, hogy mikor fog megjelenni és hogy milyen árban lesz.


Ps3ra viszont szinte 0%, hogy kijöjjön egy törés, már 4 éve ígérgetik és eddig semmi előrelépés és nem azért mert drága a blu-ray, mivel 1500Ftért kiírni a játékot jobban megérné még egy 60k-s íróval is (bár sztem egy olcsóbbal is ugyan úgy kilehetne írni), mint 10kért új játék, már 10 darabnál sztem behozná az árát.


A cellt, viszont a sony nagyon hypeolta, de közel se olyan jó, mint amilyennek mondják, a számítási kapacitása tényleg nagyon nagy, viszont nem játékkonzolba való és ez meg is látszott az első játékokon.

Már azt IBM is lemondott a cellről és a köv psben is architektúrát váltanak, tehát csak nem olyan jó akkor ez az egész.

Tehát ha ps3at veszel, akkor arra meg kell venni a játékokat, más megoldás nincs.


Amúgy a játékok grafikája között nagyon kis különbség van, szinte észre se lehet venni, de írd be youtubera, hogy ps3 xbox 360 comparison, aztán ott válogass, de ne csak egy videóról ítélj.


Én is most akarok venni és még ha ki is jön az új box, akkor is lesznek erre játékot és még az eddigi játékokat is ki kell élvezni, amíg eddig megjelentek, aztán majd váltok:D

2010. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 Jovanny ***** válasza:
Nyugodtan vegyél egy újonnan flashelt x-box 360-at, nem fogsz csalódni. Ha most akarsz konzolt venni, akkor hogy merült fel a 720? az még a kanyarban sincs. Élj a mának. :)
2010. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:

1. vagyok


azt az 5 évet úgy gondoltam, hogy még öt év, akkor lesz 10.

ezt pont a ps2ből kiindulva gondoltam, de egyébként pedig ez valószínűleg több lesz, mert ez időtállóbb dolog mint a ps2

2010. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy olvasom a kommentjeidet,te nyudodtan várjál az X-Box 1440-re.Sztem te csak unatkozol,f§szt akarsz te venni nem X-Boxot.
2010. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

minek irsz ide Kóós László!!!

ha nem tudsz értelmes válaszokat!!persze hogy aggodok hisz bármokor kiadhatják a 720-at!!

2010. aug. 3. 17:54
 8/55 anonim ***** válasza:

És hogyha kiadják, akkor?

Úgy is 150k fölött lesz az ára és legalább olcsóbb lesz a régi:)


Amúgy nem értem miért paráznak az emberek, én a ps2nél a slimnél szálltam be, kijött a ps3, én még kijátszottam az összes ps2es játékot, ami tetszett fillérekért.


Most beszállok az xboxnál is a slimnél, a régi játékokat sokkal olcsóbban megkapom, az újakra pedig várni kell, de cserélni lehet:)


A ps3nál is ez a helyzet, de azért annyiból is jobb, hogy az újabb konzolok kevesebbet fogyasztanak és legalább a hibákat csak sikerül eddig kijavítani.


Én megértelek téged, hogy ugyan az lenne a helyzet, mint a ps2nél, hogy arra is van még játék, de már se grafikailag se sehogy nem tudja felvenni a versenyt a ami konzolokkal és ez lenne a helyzet a boxal is, de az elején úgy is drága lenne az új és jelentős grafikai különbség nem lenne, addig meg úgy is lejjebb megy az ára mire érdemes lesz beruházni rá.

2010. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi Kislány,ha az érzéseidbe gázoltam,nem akartam.Különben hány éves vagy,Kb.5-6?
2010. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
menj már te meg innen jó ha nem veszed észre senki nem kiváncsí rád!!!
2010. aug. 3. 20:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!