Xbox One S vagy X?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az X a drágább, de megéri azt megvenni?

Valamint mi az előnye/hátránya az All Digital Xbox One S -nek?



2020. júl. 25. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Xbox One S
Xbox One X
Xbox One S All Digital
16 szavazat
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
100%

Azt szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy megéri-e a plusz pénzt az X. Ha jászanál X360 és Classic Xbox játékokkal a gépen, és/vagy 4K TV-d van, és nagyon érdekel a felbontás és a szupergyors képfrissítési arány, akkor abszolút. Ha csak játszani szeretnél Xbox One játékokkal, szerintem bőven elég az S.


Az All Digital gép egyetlen előnye, hogy olcsóbb. Egyetlen hátránya, hogy nem játszik le lemezes játékokat, tehát csak letölteni tudsz rá, nem tudsz használt játékot venni, és később nem tudod eladni vagy elcserélni a játékaidat. Az All Digital version egyszerűen egy olyan One S, amiből kiszedték a lemezmeghajtót, és olcsóbb lett.

2020. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A OneX-re nagyon sok grafikailag "felturbózótt" játék van (nem feláras), amit 4k nélkül is észre lehet venni (vagy az a kompromisszum, hogy fullhd, de több FPS). Gyorsabb is, a töltési idő is rövidebb, és az új generáció mellett időtállóbnak tűnik most, mint a OneS sorozat. Ha nem akarsz várni az újra, akkor mindenképpen a mostani generáció csúcsát céloznám meg a helyedben, ennek is már elég baráti ára van.
2020. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
One X, mivel erősebb. Már túl vagyunk a generáción úgymond, így hosszútávon megéri a legjobb konzolt venni. (Példát lásd: Cyberpunk játszhatatlanul fut sima One konzolokon)
2020. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!