Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4-en nem indul el a minecraf...

Ps4-en nem indul el a minecraft. Miért?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt vele most viszont napok óta nem indul el próbáltam már több mindent is ha valakinek van valami ötlete leírná?

Köszönöm szépen aki válaszol.


2020. júl. 30. 15:57
 1/5 Fa_ember16 ***** válasza:
nézd meg a netet,ha nem az a baj,akkor nézd meg kell e frissíteni a játékot,ha nem az akkor lehet hogy túl keves a tárhely és azért nem indul. Max ha ez mind nem megy akkor töröld le és töldsd vissza.de maga a minecraft bekapcsol csak nem tudsz a világodba belépni,vagy egyáltalán be sem enged a jétékba? Csak mert ha például egy szerverben jatszol,akkor lehet hogy azért nem enged be,mert messze vagy a szervertől.
2020. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tárhely van, internet van, legújabb változat. Kiválasztom rányomok az indításra és bejön a piros mojang os felirat és utána lefagy várhatok bármennyit nem indul el.
2020. júl. 30. 20:22
 3/5 Fa_ember16 ***** válasza:
Menj rá a minecraft-ra és akkor nyomd meg az options gombot,aztán ott hogy update.ha a legújjabb verzió,akkor sajnos nem tudom mi lehet a baja. Takarídsd ki a lemez cuccost,meg a lemezt(elég lefújni szájjal)és ha az nem megy,akkor töröld le és töldsd vissza. Nekem még ijen sose volt,úgyhogy sajnos nem tapasztalatból beszélek.
2020. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Helloitsmemagyarorszag válasza:
(Ha lemezen van akkor próbáld meg ezt)mi úgy oldottuk meg hogy ha megnyomod az options-t és utána azt h törlés, majd újra beteszed a lemezt akkor megvárod hogy átmásolja az adatokat és működni fog. Eleinte attól féltünk hogy elvesznek majd az eddig létrehozott világok de minden megmarad. :)
2020. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fa_ember16 ***** válasza:
csak bigyázni kell.mert én legutóljára a sniper elite 4 et töröltem le,visszatöltődött minden,de nem lehet vele játszani. Valamiért nem másolta át az összes adatot. De azért egy próbát megér
2020. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!