Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok a telefonomról...

Hogyan tudok a telefonomról bluetooth-os sz. Gépemre fájlt küldeni? A gépen mit állítsak be? Bemegyek a bluetooth-ba, ott kijelzi a telefonom mert régebben a gépről küldtem a telefonomra. De a telefon nem talált bluetooth-t.

Figyelt kérdés
magyarul a gépen hogyan tudom bekapcsolni a bluetooth-t??:)
2010. aug. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van az óra mellett egy kék gyémánt (vagy mi) alakú ikon. Alapesetben piros színűen világit a bluetooth embléma. Ilyenkor ki van kapcsolva. Engedélyezd a használatát, ilyenkor pirosról fehérre vált. Utána a kapcsolatod próbáld meg úgy létrehozni, hogy kapcsold be a telefonodon is a bluetooth-ot, majd a programoddal keress rá a telefonodra és ha meg van, akkor klikkelj rá. Nekem ilyenkor egy kód megadása után (tetszőleges, lényeg, hogy utána a telefonodon is ezt üsd be) már simán tudok tallózni a telefonon található adatok között.
2010. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem sajnos ilyen nincs az órám mellett
2010. aug. 3. 21:22
 3/6 A kérdező kommentje:
nah sikerült:bekapcsoltam a telómon a bluetootht.rámentem a bluetoothra,be kellett állítani valami szinkronizálást,ilyeneket:névjegyek,naptárbejegyzések,e-mail üzenetek,megjegyzések,nem mentem semmire mert nincs is lehetőség,mentem az ok-ra,aztán párosítottam őket,beírtam a jelszavakat,de most azt írja hogy nincsen adattípus megadva a szinkronizáláshoz.mit csináljak??
2010. aug. 3. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs ilyen ikon az óra mellett (a nyílra kattintva előbújó ikonok között se)? [link]
2010. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress a programodban egy file transfer alkalmazást. Nekem azzal tökéletesen működik. Látom rendesen, hogy milyen mappákban, milyen fájlok vannak a telefonomon. Simán ki tudok onnan másolni bármit vagy bármit be tudok másolni bármelyik mappába.
2010. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nah valamivel jobb:megtaláltam a képet a gépemen,rámentem a küldésre,elküldi,erre érvénytelen menüleírót ír ki a gép.mi a baj??:/
2010. aug. 3. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!