Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud még esetleg ilyen...

Valaki tud még esetleg ilyen kaliberű gépet hasonló áron, vagy olcsóbban, magyar billentyűzettel?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a gépet szeretném megvenni egyetemi éveim megkezdéséhez, viszont a hp-s toll hozzá még 14 ezer ft körül van, illetve a képek alapján a billentyűzet kiosztás sem magyar. (Lenovo laptopoktól kíméljetek, olyat nem szeretnék venni)

Keresgéltem, de más gépet nem igazán találtam, így ha nem is fogok később sem, ezt fogom megvenni, mert nagyon tetszik, csak a billentyűzet, meg a toll ára zavar kicsit. Ha valaki tud hasonló gépet ne tartsa magában🤗



2020. júl. 31. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezért a pénzért ez egy rakás szar. :D 300K, és kicsi a kijelző, dedikált VGA nincs, memória kevés, a proci éppen jó, csak semmi értelme.


Mire akarod használni? Ennek nincs értelme, ugyanis amire ez a processzor kellhet, ott elfog hasalni a VGA \ memória dolgon az egész. Ha nem kell ez a proci sem, akkor meg nincs értelme 300ért gépet venni.

2020. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy alacsonyabb konfig os thinkpad e15 kijön ennyiből.
2020. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyi lóvét ki tudsz adni "erre", akkor az a 14e már fáj...tiszta vicc...kicsivel többet dobsz ki;)


Másrészt, ha leírnád a felhasználási célterületeket, érdemibb választ adhat mindenki, de magológépnek...vicc.

Nekem a töredék árát sem érné meg...

2020. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kínait fogok tanulni, ezért fontos hogy érintő kijelzős is legyen, hogy rajta tudjak gyakorlni különböző programokkal, egyébként meg alap dolgokra használnám, mint office programok, játék terén max simseznék rajta, filmnézés és kb ennyi. Akkor milyen gépet ajánlotok helyette? Nem nagyon értek ehez, ezért is tettem fel ezt a kérdést.
2020. júl. 31. 13:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ezekre a célokra teljesen felesleges 4\8-as proci. A lenovok kizárását is értelmetlennek tartom. Persze, ha szereted a pénzt égetni, akkor nyugodtan vehetsz HP-t, de nem tartom célra vezetőnek. 200ért simán kapsz 14-15"-os, 8gb ramos, i3\ryzen3 as gépeket, amik tökéletesen megfelelnek minden kívánalmadnak.
2020. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4


A méretét s egyéb felszereltségi tulajdonságokat válaszd ki:


[link]


Utána mazsolázhatsz a találatokból.

A programjaid gépigényét nézd meg, azzal jobban meghatározhatod a célzott gépet.Ezek ismerete nélkül csak félrevezetnénk....


Szerintem felesleges atomerőmű nyelvtanuláshoz...vagyonokért pláne.

2020. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Van ennek a gépnek egy olcsóbb változata.

[link]

Lehet akkor ő lesz a nyerő, ehez még a toll is jár. Vagy ezt is pénzkidobásnak gondoljátok?

2020. júl. 31. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ennyit biztosan nem érne i3-ként, 1 vga-val, de nem is nekem kell s ha ez jó a programjaidhoz, akkor ez, te tudod azok igényét.

A fényes kijelző még lehet hátrány...

Azért mindig nézz utána kinézett holminak:


https://www.youtube.com/watch?v=-_uhKukammc


Itt dicsérik, kommentben nem...nézelődj.

2020. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a videót is megnéztem, meg a kommentet is, köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 31. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelmesebb választásnak tűnik, bár én továbbra is sokallom a 250es árat azért, hogy excelezz, meg néha elindítsd a simset.
2020. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!