Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a win10 frissítés eltávolít...

Ha a win10 frissítés eltávolított a gépem hangját, tablet módját és akksiját, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy jó pár ideje mikor frissítettem win 8.1ről win10-re a acer aspire switch 10-et akkor mintha letörölte volna a tablet módját, már nem is érintőképernyős, nincs rajta hang ( no audio output device installed) és az akksi ikont egyszerűen nem találom. Van rá megoldás? Mert más gondja nincs csak ezek és egyszerűen nem találok rá megoldást. Szervízbe nem szeretném vinni, mert inkább gyűjtenék egy új asztali pcre ami tervben van csak addig jó lenne ha lenne hangja is akár. Más is járt hasonlóan mikor telepítette a windows 10-et? pls segítetek, mert bosszant.



2020. aug. 1. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és tudnátok olyan asztali pc-t mondani amiben nem a windows 10van mert utálom komolyan mondom. Bármi jobb ennél. nem akartam letölteni de a rendszer magátol töltöte le mert folyton feljött az figyelmeztető üzenet hát tök jo. máskor olyan pct veszek amin nincs beépitve win10. mert ez nem jó, maga a menüje se jön be sajnos nekem
2020. aug. 1. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Használj Debian 9-et, őszintén tudom ajánlani. 5 éve használom, egyszer sem volt semmi probléma vele.

Mindennapos használatra tökéletes, és a Windowszal ellentétben nem kötelező frissíteni, illetve a rendszeren kívül a hasznos programoknak is marad erőforrás.

Még bizonyos .exe programokat is működésre lehet bírni rajta.

2020. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MolotovPunk ***** válasza:
Elvileg vannak újabb gépek,amiknél átlehet állítani valahogy,hogy ne csak W10 mehessen rajta,hanem régebbi Windowsok is.Nekem asztali PC-n eredetileg Win8-as lenne,de jelenleg 7 van rajta.Laptopom eredetileg Windows10-es volt,de nem jött be,így most Windows8.1 megy rajta.Egyébként újabb Linuxot is használhatsz.Csak azt meg kell tanulnod használni.Több rendszer is van,ami szerintem jobb a W10-nél.
2020. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
Sajnos a w10-nek még mindig vannak kompatibilitási problémái hibás frissítések miatt,én is ezért gyalultam le azt a gépemről.
2020. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!