Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kell a nagyobb tárthelyű xboxból?

Kell a nagyobb tárthelyű xboxból?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok ebben a témában. Gondolkodtam xbox one használt vásárlásán. Mi a jelentősége a tárhelynek? Forzát és fifát játszanék rajta. Elég az 500gb? Valamint internet kell a használatához? Ha igen akkor tud wifire csatlakozni, vagy kábeles net kell? Használt konzolnál mire érdemes odafigyelni? Köszönöm.

2020. aug. 1. 17:42
 1/1 anonim válasza:
Xbox one-t lehet csatlakoztatni internetre kábellel es az nélkül is, nekem xbox one s konzolom van és azt ajánlom hogy ne 500gb tárhelyeset vegyél hanem 1TB-set ha több játékot is szeretnél rajta játszani, minden hónapban vagy harmadik hónapban lehet venni xbox live goldot ami azt jelenti hoyg tudsz online játszani de ha ez nincs meg akkor csak azokkal a játékokkal online nem tudsz játszani.
2020. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!