Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fordítva szól a fejhallgatóm....

Fordítva szól a fejhallgatóm. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég vettem egy BT-s fülest, eddig csak úgy használtam telefonnal, úgy tökéletesen működik, de kipróbáltam kábellel összedugva számítógéppel és a jobb és bal hangszóró fordítva szól. A kábel cseréjével megoldható lenne a probléma vagy garanciáztassam?

Sennheiser hd 4.40bt



2020. aug. 3. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha zavar, cseréltesd.
2020. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zzzoli ***** válasza:
90%
Vezetékkel fordítva szól? Más eszközzel is fordítva szól? Kicsi az esély rá hogy gyárilag cserélték össze, de nyilván az is benne lehet. A gépen nincs szoftveresen megfordítva a jobb-bal csatorna? Számítógép ház előlapi, vagy alaplapi csatiba dugtad? Nem nálad van felcserélve valami?
2020. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen vezetékkel összedugva fordítva szól. Próbáltam előlapi csatlakozóba, alaplapiba, telefonnal vezetékkel és egy másik számítógéppel is. Mindegyiknél ugyanaz a hiba. Egyedül bluetoothal szól helyesen a két oldal.
2020. aug. 3. 09:13
 4/8 A kérdező kommentje:
De mivel a kábele nem fix simán lecsatlakoztatható arra gondoltam, hátha az van fordítva bekötve (már ha ez lehetséges) és annak cseréjével megoldható a probléma. Ez elképzelhető?
2020. aug. 3. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mi lenne ha fordítva tennéd fel a fejedre?
2020. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szimmetrikus teljesen, úgy kényelmetlen. Valamint ez nem egy 2000 forintos tescos fejhallgató, aminél elnézném ezt...
2020. aug. 3. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki, ameddig még lehet. Ha vársz vele, akkor már csak a szerviz marad, ami hetekig-hónapokig tart.
2020. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előfordulhat, hogy a kábelt fordítva kötötték, ha olcsóbb fülhallgatóról van szó. jártam már így olcsó átjátszókábellel nem egyszer.

azonban ha van rá lehetőséged, én is azt javaslom, hogy cseréltesd ki, az a biztos.

2020. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!