Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pendrive töltöttem le zenéket...

Pendrive töltöttem le zenéket , utána be tettem az autóba és valamiért nem játssza le az adott zenéket, ez miért van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok részletet nem adtál meg... pl autórádió típusa, fileok típusa, hibaüzenet, stb.

Egyébként lehet, hogy nem ismeri a formátumot vagy sérült a file, vagy nem megfelelő könyvtárban van.

2020. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a pendrive mérete vagy fájlrendszere is okozhat ilyesmit. Magát a meghajtót felismeri, kiírja a fájlneveket a kijelzőre?
2020. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pendrive fájlrendszere (FAT32-vel próbáld)

Zenék mappázása (NE legyen 79 mappa, előadó/album/szám.mp3 bőven elég

Hosszú fájlnevek (dj.xsty_feat.mittutomen-akarmilyenzenemix_from_youtubedownload_xyz.mp3 HELYETT számcíme.mp3

Néha "bezavarhatnak" a mindenféle karakterek (Pl "&" "#" ilyenek a fájlnévben)

2020. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3, az semmi, ezt figyeld:

Hammer!!! Dream Dance 2012! Santasia... First Hollywood Mix (Orchestra, Trance, Hollywood, Epic,).mp3

2020. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!