Marcell0519 kérdése:

Miért nem enged be a GTAV online, egy public sessionbe se?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki esetleg tudna segíteni?

GTAV online-ban nem enged be Public sessionbe az online már egy jó ideje, de nem értem az okát. Reméltem hogy ha ki hagyok egy kis időt a probléma meg oldódik, de több hónap után sem hajlandó rá a játék, hogy be dobjon egy nyilvános szobába, bármit is próbálok. Semmi hiba üzenetet nem ír csak egy magán szobába dob be autómatikusan és nem engedi hogy másokat be hívjak és ha el hagyom akkor ugyan ilyenbe rak be. (amolyan solo public session)

Ha esetleg valaki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék. Bocs mindenkitől a rossz megfogalmazások miatt, de nem igazán vagyok otthon a dologban.

Platform:XboxOne

Előre is köszi a válaszokat!



#Xbox One #GTAV online
2020. aug. 4. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán már rossz kategóriában raktad fel a kérdést.


Próbáld meg újratelepíteni esetleg vagy nézz hátha van szoba engedély a beállításokban kik csatlakozhatnak.


[link]


Internet kapcsolat miatt mondják mások.

2020. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!