Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360. Falcon alaplapos....

Xbox 360. Falcon alaplapos. Fontos a hűtésmód és az utánhűtés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 12:36
 1/4 anonim válasza:
A Falcon már a fejlesztett változat 2007-2008 között volt forgalomban. Elvileg ez már kevesebb hőt termel, 65 nm-es CPU-val szerelték. Mondjuk ártani nem árt a jobb hűtés. De attól a gyári gari ugrik, ha egyáltalán még van.
2010. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jovanny ***** válasza:
Nekem egy kínai Intercooler van a gép seggén újkora óta (ez az egyik legrégebbi, legveszélyeztetettebb alaplap) és eddig megúsztam a 3 LED-et, mondjuk kis átalakítással, mert alapból a box tápjából vette el a kraftot, ami neki kellett, de volt hogy nem indult a gép tőle, azóta kapott külső táplálást, és semmi gond, ráadásul így megoldható, hogy kikapcsolás után még járassam a ventiket. (utánhűtöm manuálisan) :)
2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs már rajta gari.

Azért köszi

2010. aug. 4. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2007.07.gyártású gépem van.2008.05.-ben vettem,azóta használom minden gond nélkül,mindenféle + hűtés nélkül.
2010. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!