Wifi megosztás ps3-mal?

Figyelt kérdés

Szeretném megosztani az internetemet a ps3 felé. Egyszerű kábelnetem van, egy modemmel és vezetékekkel. Cat5 kábellel már egyszer sikerült, de azt a tesóm használja és bonyolult is a lakás másik végébe vezetni, úgyhogy wifi-vel szeretném megoldani. Mivel wlan routerem nincs, a laptopom belső wifi-jét próbáltam hadba fogni, (hálózati és megosztási központ-> új kapcsolat-> ad-hoc stb). Sikerült is, legalább is az ipodom látja és fel tud csatlakozni rá. Viszont a ps3 nem, mert bár látja, már az elején hibát ír amikor az ip címet teszelné. Külföldi oldalakon azt írták, az ip-címen van a hangsúly, de nem volt érthetően leírva a megoldás...


Valakinek tapasztalat?


2010. aug. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Most már késö van, holnap írok! ;)
2010. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5-10-ért lehet venni már egy jó routert, és az 100%-os, én inkább azt ajánlom.


Amúgy ps3-an netezni szar, mert szar a böngésző, viszont a ps store meg psnetwort meg a multi miatt ugye fontos.

2010. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

(első)

Na, itt vagyok, bocsi a késésért!

Igazából én is úgy kezdtem volna a mondandómat, ahogy a 2. válaszoló!

Veszel egy routeret, rákötöd a kábelt, belépsz a laptopoddal a router menüjébe(böngésző címsorába a router címe, ez majd benne lesz a hasznmutban)!

Ez után minden biztonsági beállítást(ami lehet - WEP, WPA, MAC és fajáti) kikapcsolsz, rácsatlakozol a PS3-ral, kap egy saját IP címet és visszaállítod a biztonsági cuccokat!

VAGY

A manüben te magad adod meg a PS3 MAC címét(System/System Settings/System Information)

Amelyiket először megtalálod! ;)

2010. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, mindenesetre már vettem kábelt erre a célra.
2010. aug. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!