Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok olcsó, de jó notebook...

Tudnátok olcsó, de jó notebookokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Maximum 80k...fölötte nem nagyon :)

Egyik lényeg hogy legyen rajta olyan amibe CD-t lehet rakni(nem vagyok/voltam valami jó infobol xD)

Simsezni is szeretnèk rajta :)



#notebook #Sims #80alatt
2020. aug. 14. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz normális laptopot, főleg nem játékra valót. Add lejjebb az igényiedet vagy szánj rá többet.
2020. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Esetleg valamelyik jó?

2020. aug. 14. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
4GB RAM, Celeron proci. FElejtsd el.
2020. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A The Sims 2 ezeken is boldogan elfut.
2020. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kijelző felbontásáról nem is beszélve. Ha 100 ezer alatti a keret, akkor vegyél normális állapotú használt gépet. Kaphatsz akár 4., 5. generációs i3, i5 CPU-s laptopot garanciával, akár full HD felbontású kijelzővel.

[link]

2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használt üzleti gépet vegyél, ezek hibátlanok. Pl. Thinkpadot. [link]
2020. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Használt üzleti gép:

Thinkpad, EliteBook, ZBook vagy Dell gépek...

Ezeket újonnan még több évvel a megjelenésük után is félmillió körül adják; ezzel szemben használtan százezer alatt megkapod - és mivel itt a megbízhatóság a lényeg, így még jó pár évig laptop lesz. Nincs ennél jobb vétel...

2020. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vettem egy négy éves Thinkpadot, azóta eltelt öt év és nagyon jól működik. HDD-t átcseréltettem SSD-re. Különben a világon semmi baja. 70 ezer volt.
2020. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!