Nem működik a mikrofonos fülhallgatóm ami vadiúj mit tegyek?

Figyelt kérdés
OP rendszerrel kompatiblis, teljessen újonnan vettük.. Van egy olyan gyanum hogy van benne egy beépített mikrofon amúgy és ha ez igaz hogy lehet kikapcsolni? Hogy lehet működtetni a mikrofon részit?
2020. aug. 14. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Típus, link, fotó, tanúk, valami, bármi?
2020. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Használati útmutatót elolvastad legalább?
2020. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen elolvastam.. Semmit nem írt erről a problémáról.. A füles neve Accordo Stereo Headset
2020. aug. 14. 14:53
 4/17 anonim ***** válasza:

Van egy gyanum..

Ott van a dobozan vagy a hasznalatin pontosan mit tud. Tisztan erthetoen leirva.

2020. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy vagy két dugó van a kábel végén?


Ha kettő, akkor a zöld megy a hangkimenetbe, a rózsaszín a mikrofon bemenetbe.

2020. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Jól látom, hogy ez a létező kb legolcsóbb ilyen cucc? Rákerestem, 999 Ft-ért is hirdetik. Mondjuk ettől még működnie kéne, de sokat nem várok tőle. Szerintem vidd vissza az üzletbe, amilyen rossz véleményeket látok róla hirtelen, és amennyi panasz érkezhet rá - gondolom, valószínűleg szó nélkül cserélik majd egy másik ugyanilyen ganéra, ami hátha működik majd.
2020. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a kábeles részét értem mindkettőt bedugtam jó helyre.. Nem visszük vissza mert újonnan működnie kell.. Ha hangfelvevésre nem is fülhallgatónak jó.. Leírták hogyy pontossan mit tud és ahhoz alkalmazkodok is.. A válaszokat köszönöm van egy ötletem több választ nem kérek
2020. aug. 14. 15:10
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem visszük vissza mert újonnan működnie kell.."


Korántsem biztos, főleg ilyen olcsó gagyinál.


Találkoztam már olyannal, hogy a fülhallgató kábele meg volt törve és kibontás után rögtön már csak az egyik fele szólt.

2020. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik akkor garanciara cserelik. Ha most vetted akkor szó nélkül cserélik 3 napon belül. De miért a legagyibbat vetted?
2020. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha most vetted akkor szó nélkül cserélik 3 napon belül."

Ne mondj neki ilyet.

Tudja hogy jó.

Majd 2 hónap múlva fog nyafogni, hogy mégis cseréljék ki.

2020. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!