Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a Gearbestről, vagy pl. a...

Ha a Gearbestről, vagy pl. a Banggoodről rendleek elektromos rollert (ami pl. Lengyelországból vagy Csehországból érkezik át), kellutána vámot is fizetnem?

Figyelt kérdés
A rendelt árunak nincs szállítási költsége, abban viszont nem vagyok biztos, hogy VÁM-ot kell-e utána fizetnem. (még ha EU-s tagországból érkezik is a csomag).

2020. aug. 24. 11:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Rögtön a kérdés kiírása után észrevettem, hogy vétettem egy helyesírási bakit a szövegben :) ... kár, hogy utólag ezt már nem lehet korrigálni...
2020. aug. 24. 11:24
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
Eu-n belülről jön, akkor nem kell rá semmi, legalábbis nekem nem kellett fizetni. Nem a Vám a sok, hanem az áfa. Biztos ingyenes a szállítás? Ekkora terméknél már szokott lenni szállítási költség.
2020. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van mikor úgy árazzák be, hogy benne van az árban a szállítás is. Ez egy kis beetetés. Ebay-ről sokat rendeltem, és volt, hogy ugyan EU-n belülre írták a terméket, aztán mégis 1 hónap volt mire ideért, mert Kínából jött. Ha gyanúsan olcsó, akkor ez benne van a pakliban. A vámolást meg jó kis szivatás.😣
2020. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eu-n belül nincs vám
2020. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs, megmutatom :) : [link]
2020. aug. 24. 11:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nincs szállítási költség. (ez az első válaszolónak szólt - nem vettem észre, hogy közben érkezett még 4 újabb válasz is, csak miután frissítettem az oldalt :)
2020. aug. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!