Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt Xbox One-t szeretnék...

Használt Xbox One-t szeretnék venni, mennyi az az ár ameddig még megéri, és milyen oldalak vannak ahonnan megbízható emberektől fogok ajánlatokat kapni ?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenhol vannak jó, és rossz ajánlatok, de azért általánosságban milyen oldalak megbízhatóak ilyen ajánlatokhoz ?

Tudom hogy lassan jön az új Xbox, de annyit nem fogok játszani hogy 100 ezret is kiadjak érte, én olyan 50 körül nézegettem ezeket, de itt talán vannak nálam sokkal tapasztaltabbak konzolok terén.



2020. aug. 25. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megbízható vagy megbízhatatlan apróhírdetési oldal, mindenhol találkozhatsz megbízható és kevésbé megbízható eladókkal.
2020. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én konzolboltban vettem 2 éve 40 ezerért. Garanciát is kaptam pár hónapra.
2020. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!