Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri az Apple Watch series 3?

Megéri az Apple Watch series 3?

Figyelt kérdés
Összességében megéri még megvennem újonnan a series 3-at egy iPhone 11 készülékhez? A series 5 nagyon drága és lehet, hogy ki sem használom, series 4 pedig nem kapható csak használtan. A használt kütyükkel az a bajom, hogy nem tudom mennyire megbízható, illetve tartok a rejtett hibáktól amit nem tüntetnek fel.

2020. aug. 27. 00:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg megérné megvárni amíg kijön a 6-os watch és megvenni az 5-öst aminek csökkeni fog az ára? Lehet kalkulálni mennyire fog az ára lemenni?
2020. aug. 27. 00:23
 2/7 anonim válasza:
0%
Minek neked a nem kell vegyel annak az arabol inkabb anyukádnak valami szeo ekszert apukádnak egy orat vagy valamit aminek örülne a testverednek ha van valami szépet sose az szamit teso h neked midvan a szeretteiddel kell foglalkozni amig meg elnek mindent megadnal ertuk ha meghalnanak ne adja a joisten olnel is erte h csak megegyszer megpillanthasd foglalkozz a szereteiddel amig lehet minek az az apple watch nem kell minek idod az van!
2020. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ahhoz képest hogy a 3 80ezer a 4 140ezer az 5 pedig 150ezer, ha már rá vetemednél , hogy megvedd a négyet akkor vedd az ötöt. Igen a hármat is megéri megvenni, ha kell neked.

2020. aug. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Excuse me! Elsőnek üzenném, hogy attól, hogy megengedhetem magamnak, hogy ilyet vásároljak, nem azt jelenti, hogy a szeretteimmel nem foglalkozok...

Másodiknak pedig csak annyit hogy hivatalos viszonteladónál nem árulnak apple watch series 4-et, csak 3-mast és 5-öst.

2020. aug. 27. 07:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
első mindenhova odahány valami hülyeséget mert ilyen élettelen lúzer
2020. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felvethető ezek után, hogy az ötös és a második válasz (vagyis az első de a második mivel az első a kérdező utóirata volt) ugyan az a személy írta. Ír egy hülyeséget majd később lehordja magát mintha más személy írta volna , mert tényleg élettelen és ilyenekre jut ideje.


De persze ez további kérdéseket szül, hogy mivan akkor ha én hatos ugyan az vagyok aki az első és az ötös vagy akár az összes üzenetet írta? És magamban társalgok. Persze tudván magamról, hogy ez nem igaz még is hogy bizonyítám másoknak, ha anonimitás van az oldalon?


Milyen bonyodalmakat tudnak az antialmások szülni, elképesztő :D

2020. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És valaki az kérdésre is tud válaszolni?😂
2020. aug. 30. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!