Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlanáto...

Milyen fülhallgatót ajánlanátok az alábbi kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Tényleg jó hangú in-ear fülest keresek, (nem zárom ki a monitort sem, ha van olyan, amit érdemes lenne hétköznap is használni), 10 ezer körül. Tudom, alacsony ár, de nem tudok vigyázni rájuk.

Tehát nem búgó, mindent elnyomó basszuskiemeléssel rendelkező "csodát" (sajnos legtöbbnél, ha nincs basszuskiemelés, akkor is túlzó a mély tartomány), hanem egy neutrális, kiegyensúlyozott, tiszta hangú fülest keresek. Mielőtt fejhallgatót ajánlanátok, tudom, hogy megvannak az előnyei, de szamomra kényelmetlen, és a helyett már inkább rendes hangfalon hallgatok zenét, a füles pont a "fülessége" miatt kell. :)

Köszi a segítséget előre is!



2020. aug. 27. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Ha bluetooth fülesben is gondolkodsz, akkor a Redmi Airdots elég fasza, nekem ilyen van lassan egy éve, meglepően jól szól. Én még 9 ezerért vettem, manapság simán kapsz 6 ezerért.


Testvérem zenész, ő is meglepődött, hogy ennyiért ilyen minőséget kaptam.

2020. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, utánanézek. :) Amúgy nekem is volt már olcsó fülessel meglepő tapasztalatom, de azt már nem lehet kapni sajna...

Továbbra is kíváncsi vagyok, ha valakinek van ötlete.

2020. aug. 29. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

ha zsinóris is jóm akkor ez:

https://www.youtube.com/watch?v=a0ITHRB6-uc

2020. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!