Boby22 kérdése:

Xbox classic kiírás cd-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gyerekeknek előszedtem a régi xbox classic konzolunkat, régi játékkal akarnak játszani. Mint pl. Area 51, Painkiller stb. Viszont a neten találtam ilyen játékokat hozzá, de rar formátumban. Kicsomagolás után nem iso képfile-t kapok, hanem adatokat, file-okat, amiket az iso tartalmaz általában. Így viszon hiába írom ki adatként lemezre, nem indulnak. Esetleg ötlet? Köszönöm.

2020. aug. 27. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az xbox lemezek másolásvédettek. Van a lemezen egy kód, amit egy normál CD író nem tud reprodukálni, így hiába írsz ki egy másolatot, a konzol tudni fogja, hogy másolat és nem indítja el.
2020. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs moddolva a konzol, akkor csak az eredeti játékokkal lehet játszani.
2020. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gép moddolva volt és van, írott játékkal is működik. Ha iso képfile-ban szedek le játékot és azt írom ki, egy ilyet találtam, az működik. Csak ezt nem tudom hogyan csináljam meg. Adat lemezként nem jó.
2020. aug. 27. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen íróporgival próbáltad, DVD Decrypter-rel?

[link]

2020. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ja bocs, most nézem, hogy rar-t szeretnél írni. Egy próbát megér, hogy mi van olyankor ha átnevezed a rar-t iso-ra ;)
2020. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, burnaware-el. Eddig nem volt gond vele.
2020. aug. 28. 00:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Átneveztem isa-ra, de így sem működik.
2020. aug. 29. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!