Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Általános felhasználáshoz,...

Általános felhasználáshoz, plusz talán később néha játékhoz mire lehet még szükségem számítógépen, monitoron, billentyűzeten és egéren kívül?

Figyelt kérdés
Érdekel igazából minden, ami szükséges lehet, pld. mikrofon, hangfal, fülhallgató (vagy fejhallgató?), kábelek (HDMI, VGA, UTP...). Igazából nem tudom, mi az, ami lehet, hogy már bele van építve a gépbe/monitorba (azt még nem vettem, most nézegetek). Ha szükséges, akkor leírom a gépem paramétereit is (semmi extra, mert alapvetően egyáltalán nem játékhoz kell, de talán majd később belecsöppenek abba is).

2020. aug. 30. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírtál mindent.
2020. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már egy háztartásban is kellhet egy multifunkcionális printer (printer + szkenner).
2020. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Mikrofonos fejhallgató.
2020. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!