Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig lesznek új játékok...

Maverick95 kérdése:

Meddig lesznek új játékok XBOX ONE X-re?

Figyelt kérdés
Most az új generáció előtt kaptam egy Cyberpunk 2077 One X-et. Örültem neki nagyon mert 4K-képes és tényleg nagyon szuper, ez a kérdés csak felmerült bennem, hogy meddig élvezhetem úgymond majd az évről évre megjelenő játékokat rajta, így az új GEN hajnalán? :) Köszi

2020. aug. 30. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig még jó eséllyel, mert nem fog mindenki azonnal az új konzolért rohanni a boltba, amíg a régit elegen használják, lesznek új játékok. De utána is a régiekkel játszhatsz bármeddig.
2020. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%

Attól függ milyen játék

Pl. Xbox 360 ra még mindig gyártják a just dance ot pedíg már elég régi konzol

2020. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fifa, F1 pl erre a kettőre gondolok.:)
2020. aug. 31. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a kettő valószínűleg még 5 év múlva is lesz.

A 360 már 6-7 éve (tehát 2013-14 óta) a régebbi generációs konzol, mégis kijött rá még a FIFA 18 (igaz, hogy ugyanaz volt, mint a FIFA 14, csak frissített játékosokkal).


Szerintem az ilyen ,,tömegjátékok” még egy jó ideig ki fognak jönni az előző generációra (ONE), de lehet, hogy egy jövőre, esetleg két év múlva megjelenő exkluzív már nem fog megjelenni, csak az új generációra.

2020. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!