Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Switch vagy Nintendo...

Nintendo Switch vagy Nintendo Switch Lite?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, melyik éri meg jobban? 24 éves vagyok, inkább a régi játékokhoz szeretném venni, mint pl. a Spyro vagy Crash játékok, ha ez számít valamit, nem tudom, teljesítményileg van-e köztük különbség, vagy tényleg csak annyi, hogy az első tv-hez csatlakoztatható, míg a Lite nem? Sajnos nem értek hozzá. Nem lenne egész napokat sem használva, csak hetente párszor, szeretnék nosztalgiázni egy kicsit, főként látva, hogy ősszel a Crash Bandicoot 4. részét is kiadják végre. :) (Tudom, Nintendora még nem, de már kiderült, hogy arra is várható lesz.)

Xboxot és PS-t nem szeretnék, mert szeretném, ha kézi konzolként használható lenne, csak nem tudom, megér-e a tv-hez csatlakozós verzió annyit, hogy ezért pluszt fizessek.


2020. szept. 1. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
A litenak pár órával hosszabb az akkuideje. Nekem sima Switchem van, és a 2 nagy előnye, hogy egy kozolon lehet osztott képernyővel ketten tolni haverral vagy baráznővel, meg persze, hogy lehet tvre kötni. Ha csak egyedül akarsz rajta játszani, akkor érheti meg neked jobban a lite szerintem. De én még így is a simát venném, nagyon fun ketten tolni a Mario Kartot és az újabb modelleknek már jobb az üzemidejük(ugyebár névileg ugyan azok, de a boltok polcaira mindig áttervezett modellek kerülnek, nagyobb akkuval, vagy takarékosabb chipsettel).
2020. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Lite olcsóbb is ,míg sima elég drága .
2020. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!