Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lejátszót tegyek bele?

Milyen lejátszót tegyek bele?

Figyelt kérdés

Van egy Ford Focusom, 2002-es. Csak kazetta lejátszó van benne, de szeretnék egy olyat ami szépen szól és pendriveos.


Fogalmam sincs hogy melyik passzol bele? Egyáltalán nem értek hozzá és sajnos a neten lévő infók sem mondanak semmit.


Ez vajon jó?


[link]


2020. szept. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már csak a csatornánkénti teljesítménye is nagyobb. Ráadásul Bluetooth is van benne.


[link]


Ha cdset akarsz:


[link]

2020. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kutya mindegyik csak a keret más gyakorlatilag.Az élettartam meg nem hosszú, ha túl nagy teljesítménnyel bír-úgy tervezik ám, így a 4x25watt bőven elég kocsiba, ha normális ember vagy.


Másrészt a memóriakártyás rész jó dolog, mert 10-ből 8-an beletörik a pendriveot, ami nagyon kilógós.Érdemes aprót pendriveot venni.

A kártya meg szintben van az előlappal.


Ez a típus szerintem kikapcsolás után elölről kezdi a lejátszást, nem őrzi meg az utolsó szám állását, de berakod kevertre a lejátszást s ez sem érdekes.

Azt hiszem az órát is folyton jelzi kikapcsolva is, de ebben nem vagyok biztos, de bekötés kérdése.

2020. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy 2002es autó sokat már nem fogom használni, értsd pár évig max de lehet ez is sok. Hajtom amíg megy így nekem nem baj ha olcsó és kevésbé tartós. :) Szerintem jó lesz akkor ez :)


Annyi hogy ilyen iso átalakító meg hasonló kell vagy egyéb össze vissza mindenfélét olvasok. :/ Sajnos tényleg nem vagyok képben. Valahol azt olvastam kell máshol meg hogy csak ezt megveszem aztán kész

2020. szept. 9. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Átalakító a kocsidtól függ, mármint van e benne valamilyen vagy szálanként lógnak a kábelek...ha van csatlakozó s stimmel a magnóval, akkor mázlid van.

Ha van s nem azonos, akkor rendelsz átalakítót vagy kábelenként bekötöd-beköti egy haver s nem problémázol.

2020. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!