Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mini hifihez szeretnék hangszó...

Mini hifihez szeretnék hangszórót venni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Műhelyben használtam, de a gyári hangszórót elvitte valaki, így évek óta porosodik, kidobni nem szeretném, háttérzajnak jó lesz még. Nem értek ezekhez hogy milyen a csatlakozója, linkelem miről van szó. Hol keressek ehhez megfelelőt?


[link]


Előre is köszönöm az ötleteket!


2020. szept. 12. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Azt kell megtudni, hogy mekkora a teljesítménye. Ha annál sokkal nagyobb hangszórót kötsz rá szinte semmi hangja nem lesz, ha kisebbet akkor meg elfüstöl. Annyi derül ki a képről, hogy 8 ohm. Ez is fontos, de önmagában nem elég.
2020. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ennyit lehet még tudni róla.

[link]

2020. szept. 12. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as hozzászóló által linkelt kép szerint a zenei teljesítménye 16 W. 20-25 W-os, 8 Ω-os hangszóró megfelelő lehet hozzá.
2020. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es!
2020. szept. 12. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg miért szólna halkabban nagyobb teljesítményű hanfallal? Nekem is van egy hasonló kaliberű darab, HS-500 tökéletesen szól vele.
2020. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


6-os igazad van, a nagyobb hangszórók hatásfoka általában nagyobb, így nemhogy halkabban szól, hanem valamivel hangosabban.

2020. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!