Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dolby vision és dolby atmos...

Dolby vision és dolby atmos lejátszására alkalmas médialejátszó alkalmazás win10 és androidra? Vlc, Kodi, MrMc stb. nem viszi.

Figyelt kérdés

#Dolby Atmos #Dolby Vision #médialejátszó alkalmazás
2020. szept. 12. 20:11
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Ezek szerint rendelkezel egy Atmos képes házimozi erősítővel. A Kodinál egyébként ezek a lehetőségek akkor jelennek meg a hangbeállítás menüben, ha a HDMI csatlakozón keresztül érzékel egy megfelelő házimozi erősítőt és a hanglejátszási eszköznek az van kiválasztva.

Nekem gond nélkül megy a Denon erősítőmre kötött kis HTPC-vel a Kodi.

2020. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, Denon AVR-X6300H, amire Shield pro tv 2019 van kötve, amin van a KODI alkalmazás. Atmos OK, és max. HDR megy. Fórumozók szerint "csak" a Dolby Vision Profile 5 formátumot viszi. Nos. Adtam neki Profile, 4 - 5- 6 fájlt, egyiket sem akarja. A beállításokat még megnézem. Állítólag XBMC Wrapper + ExoPlayer a megoldás. Az ExoPlayer nincs a telepített Google Play alkalmazásában, talán kívülről kell telepíteni. Sajna a XBMC Wrapper micsodát meg, azt sem tudom mi. Írják, hogy a VLC is viszi a Profile 5-öt, de nálam az se. Ha tudsz valami megoldást...
2020. szept. 14. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!