Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám frissiteni a TV...

Hogyan tudnám frissiteni a TV szoftverét (Horizon LCD TV 32HL737H)?

Figyelt kérdés

1. A TV teljes menüje:

[link]


2. A beállitások menü:

[link]


3. A TV kézikönyve:

[link]


A kézikönyv 42-dik oldalán van a magyar nyelvű útmutató a frissítéshez. De az ott leirtak alapján nem lehet a TV szoftverét frissíteni. Hogyan tudnám a szoftvert frissíteni manuálisan?


Alkalmazás verzió: v0.2.8a (2016)

Legfrissebb kiadás: v1.2.9



2020. szept. 14. 17:37
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
USB-n kell beadni, de hol van a fájl?
2020. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol kell letölteni
2020. szept. 14. 18:34
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Csodálkoztam volna, ezekhez a török Vestel alaplapos TV-khez ritkán van frissítés.

Nem mondom, csináltam ilyet régen, de az nem a menüből működik. Pendrive-ra kell tenni, utána áram alá helyezni a TV-t és még az OK gombot is nyomni kell, ha jól rémlik. De ez le van írva a ZIP-csomagban. A frissítést ezután telepíti és újraindul.

Amit a menüben látsz, ott nem tudja letölteni magának a frissítést, mert azt a DVB-szolgáltatónak kellene biztosítani, vagy smart TV esetén a netről tölthetné le. Ha lenne.

De a DVB-szolgáltató ilyennel nem foglalkozik (saját eszközeihez nyújt esetleg frissítést a DVB-rendszeren keresztül).

2020. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mire számítanál a frissítéstől,nekem Philips tévém van,a vásárlás után kb.1-2 évig voltak frissítések a hivatalos oldalon,többségében olyanok voltak hogy egy noname török kábeltévé frekvenciáját is tudja fogni,olaszországi frekvenciák,Macedon nyelv...

Ha eddig a tiéd a vásárlás óta nem töltötte le magának semmit akkor már nem is fog,az utasításban nem írnak a manuális lehetőségről,a terméktámogatási idő is lejárt.

2020. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!