Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fuji Finepix s5800-as digitáli...

Fuji Finepix s5800-as digitális fényképezőmre tudok rakni halszemobjektívet?

Figyelt kérdés

Ha egyéb észrevételetek lenne a géppel kapcsolatban írjatok!

Nagyon zajos volta kép, visszavittem kiványcsi vagyok tudnek-e valamit csinálni vele...


2008. nov. 27. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy ultrazoom kompakt gép, amin NEM lehet cserélni objektívet. :)

Halszem objektívet ebből kifolyólag nem tudsz rá tenni.

Azonban léteznek különböző előtétlencsék. Raynox gyárt aránylag jókat. Viszont elég borsos ára van, és mivel általában nem stimmel a menetnek az átmérője, ezért adaptert is kell venni hozzá. Ez így többe kerülne lassan mint a fényképezőgéped maga. :)

Egy raynox adapter nélkül kb 30-40ezer forint. Gagyibbakat már lehet venni 20körül, de azok nem érik meg az árukat. Sajnos előtét lencsével még a legdrágábbal se fogsz tudni olyan minőséget produkálni, mint egy igazi halszem objektívvel egy tükörreflexes gépen.


Ha cserélhető objektíves tükörreflexes géped lenne, akkor is el kell, hogy keserítselek. Újonnan egy halszem objektív 130.000,-Ft-tól kezdődik.


Amúgy mennyire volt zajos a kép?

2008. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelek, hát elég zajos volt meg a színek is nagyon el voltak torzulva az eredetitől. Hát valami előtétlencse csak lesz rá, e-bay.... Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy tudom visszavenni 4-5-6 megapixelre (eredetire) a képeket?
2008. nov. 28. 08:44
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem képet, GÉPET! 8D
2008. nov. 28. 08:45
 4/6 anonim válasza:

Nekem is ilyen gépem van, de nekem semmi bajom vele.

Nagyon jó képeket csináltam vele!!!

Ha még nem tetted volna meg olvasd el a használati utasítást, nekem legalább 5x olvastam el.


szerintem nagyon jó gép és nagyon jó árban!!!

2008. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

* nekem legalább 5x kellet elolvasnom

írd meg légyszíves ha olvasod ezt, hogy mi lett vele!??

2008. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen gépem van, nem találtam eddig olyat hogy lehetne rá tenni oblyektívet, de gondoltam mi lenne ha esztergáltatnék egy hozzávaló menetes átalakítót.
2009. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!