Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindig kapok újat (teló/mp3,...

Mindig kapok újat (teló/mp3, stb), ha elromlik, és nincs garanciája. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Más meg nem nagyon, és évekig egy telefonja van, és hasonlók. Nekem meg volt egy halom, és picit zavar, hogy más évekig használ egy mp3-at, addig nekem elromlik, és kell újat venni, pedig jó lenne tovább egyet használni.
2010. aug. 6. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy márkátlan sz@rt kapsz, akkor nem csodálkozom, különben meg te vagy a trehány, hogy elromlik mindened egy év után. Telóm is vagy 3-4 éve megvan, egyszer se kellett szervízbe vinni, pedig ejtettem már le párszor, de kutya baja.
2010. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fülhallgató csatlakozó, ha elromlik 1.5 év után arról nem hiszem, hogy én tehetek, vagy ha a gombok beragadnak / törnek (nem 2 hónapos használat után)
2010. aug. 6. 22:47
 3/7 Vérgibbon válasza:

fülhallgató csatlakozót nem arra találták ki hogy naponta 7-8 alkalommal ki-be tologassák az aljzatban. Dugd be és addig ne vedd ki amíg el nem romlik. (pl: havonta egyszer kiveszed megtisztítani attól még nem lesz baja.)

Gombok eltörnek? Ne nyomkodd annyira erősen erre csak ezt tudom mondani. Koszosak? Pucold ki őket, vagy ne nyúlj hozzá koszos kézzel, esetleg tartsd tokban. Hirtelen más nem jutott eszembe.

2010. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az a hobbim, hidd el, hogy a fülhallgatómat ki-be húzogassam. Koszos kézzel nem nyúlok hozzá, és nem nyomom úgy a gombokat, mint egy állat. A 'gomb eltörős' mp3-am is ~2 évig bírta...
2010. aug. 7. 23:14
 5/7 anonim válasza:
Nekem és a barátnőmnek jó ha fél évig kihúzza egy füles, hamar elhasználódnak. Én az mp4 teszem hamar tönkre, de garanciás, mindig cserélik. :)
2010. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedűl...(kérdező)
2010. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen. Meg a másiké mindig jobb minőségű, pedig ugyanaz. (monopoly világ csodái, Sony ericsson V640i)
2010. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!