Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Drón irányítása /jobbra=...

Drón irányítása /jobbra= előre, balra= hátra/?

Figyelt kérdés
Kezdőként kérdezem, hogy amennyiben a drónt úgy reptetem hogy tőlem jobb vagy bal irányba kerül úgy, hogy arccal továbbra is felé nézek, akkor az előre-hátra irányítás jobbra-balra fogja mozgatni. Semmi változás nincs a hedless módban. Ez így természetes?

#drón #drón irányítás
2020. szept. 27. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

A headless mód lényege, hogy lényegtelen merre néz az drón a jobbra, a balra balra lesz a drónak, nem pedig neked. Headless mód nélkül csak az élőről értelemezett irányból veszi az irányokat.


Kezdő drónosként mondhatnál egy típust, mert nem tudjuk mivel állunk szemben, de gondolom nem akarod hallani, hogy "azért mert vacak, olcsó, gagyi" ezért inkább nem teszel említést a drón típusára, sőt még a fajtáját is csak következtetjük a reptetés szóból. Bár nagyban remélem, hogy nem egy tűzoltó autót akarsz reptetni.


Na de a lényeg, hogy mivel nem mondasz típust, tudod, hogy gagyi és már megválaszoltad magadnak a kérdést, de azért felteszed én meg vagyok hülye leírni.

2020. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Syma X5UW-D a tipusa.
2020. szept. 28. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A Syma-knál (ahogy tapasztaltam pl egy X8W-nél és egy X5-nél) nem Headless mód van hanem úgynevezett "Handless" mód (bármit is jelentsen) ami a drón dőlésszögén és gyorsaságán változtat, ebben a módban gyorsabb, nagyobb lesz a drón sebessége.
2020. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!