Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hangszórót válasszam a...

Msebi06 kérdése:

Melyik hangszórót válasszam a kocsiba?

Figyelt kérdés

Vettem második autónak egy Renault Clio 2-t. Jelenleg eléggé szutyok hangszórók vannak benne, gyári rádióval. Van egy Sony fejegységem és szeretnék hozzá venni 13cm-es hangszóró szetteket előre és hátra.

A Kicx márkával szemezgetek, ezen belül is az STC, PD és ICQ típusokkal. Ezek között mi pontosan a különbség?

Másik kérdésem, hogy ezekből a típusokból az 502 egybeépített, az 5.2 viszont külön méllyel, magassal és hangváltóval van. Milyen hangzásbéli különbséget ad? Árban elég nagy a különbség köztük.

Tudom, hogy 13cm-es hangszórók nem váltják meg a világot, méretükből adódóan nem tudnak olyan jó mélyeket sem adni, de nem is az a cél, csak jó hangzást szeretnék elérni. Ha van esetleg más típus szívesen meghallgatom, de árban nem szeretnék följebb menni, mint a megadott típusok.

(Fejegységről akarom hajtani őket és nem szeretnék erősítőt, mélyládát betenni. A kalaptartóba sem szeretnék hangszórókat.)



2020. szept. 30. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicx nekem bevált, de suzuki ignisbe :D 5.1 csak,
2020. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!