Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri használtan...

Szerintetek megéri használtan Xbox one venni?

Figyelt kérdés

Jófogáson megéri megvenni?35 ezer forintba kerül. Egy csomó konzol van fent ezaz ár körül.


Például ezt.

[link]


Milyen tapasztalataitok vannak használt konzolnál?



2020. okt. 5. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Hát, nekem kicsit drágának tűnik, ahhoz képest, hogy elvileg sima One, és csak 500Gb-os. Viszont ami mellette szól, az a garancia.

Szóval amiatt viszont megéri.


Mi sokszor vettünk használtan konzolt, magunknak is, és az ismerőseinknek is. Egyikkel sem volt soha semmi probléma.

A legutóbbi konzolunkat ( Xbox one S) is használtan vettük, kb 2 éve. Akkor volt a konzol 1 vagy másfél éves, és mi is használtuk még kettőt, utána pedig eladtuk. Most is tökéletesen működik.

2020. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem simán. Tekintve, hogy újonnan 100 ezer felett vettem még 7 éve, és azóta sincs semmi baja. Ráadásul most jön az új, gondolom sokan lecserélik a régi konzoljukat.
2020. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!