Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom beállítani a...

Miért nem tudom beállítani a tévét?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy új készüléket, a típusa Hitachi 24he1100.


Bedugtam a koax kabelt de egyáltalán nem tudom beállítani a csatornákat. Hiába próbálom az automatikus keresést, nem teszi a dolgát.


Négyféle vételi mod közül lehet választani:

- analóg (nem talál semmit)

- műhold (nem talál semmit, ráadásul nekem kellene műholdat választani)

- digitális antenna (antenna nincs hozzá, nem talál semmit)

- digitális kábel (itt talál kb 700 téve és 150 rádió csatornát se csupa külföldi, és nézni nem is lehet egyiket sem, csak megjelennek a listában)


Igazából nem értem most hogy miert nem működik egyik sem. A tévé alkalmas kellene hogy legyen DVB-C és DVB-T/2 vételre (digitális kábel és antenna jha jól értem), tehát set top boxra nincs szükség.


Miért nem működik?



2020. okt. 6. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Kézi beállítással meg hiába írom be a frekvenciát a Digi táblázatból, nem találja.. a többi beállítható érték meg azt sem tudom micsoda.
2020. okt. 6. 15:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval manuális keresésnel megvan hogy hova kell beírni a frekvenciat, jelszintet és azt a QAM értéket. De hiába írom be a táblázatból, nem talál semmit, csak azt írja hiba üzenetnek hogy ellenőrizze az antennát... Ami nincs is.
2020. okt. 6. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni, honnan jön az a kábel.
2020. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!