Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Behringer eurolive b210d/b212d...

Musclemore kérdése:

Behringer eurolive b210d/b212d melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy aktív hangfalat, ami megfelelő házibulikra, valamint élőzene hangosításra. Keverőpulton keresztül lenne összehangolva mikrofon, gitár. Ezen kívül disco, karaoke bulikra használnám.

Behringer márkával milyen tapasztalataitok vannak? Megbízható hangfalakat gyártanak?


Fontos számomra, hogy ne legyen túl nagy, és hogy önmagában elég legyen - mindez a hordozhatóság miatt. Persze kell valamekkora test, hogy kijöjjön a basszus is. (Nem a basszus a mérvadó jelen esetemben, de jó ha van)


Véleményetek szerint melyik éri meg jobban? Egyáltalán megéri ez a márka?

A 210d sokkal könnyebb, de gyengébb is, és alig olcsóbb. Én egyelőre inkább a 212d felé hajlok.

Minden jellegű információt szívesen fogadok ezzel kapcsolatban, mekkora térben elég, mennyire tiszta a hangzás, strapabíróság, basszus, ár/érték stb.

Néztem 110es szériát is, de arról azt hallottam, hogy önmagában nem elég.


Esetleg más markát ajánlanátok?

Nagyjából 60-75e Ft-t szánnék rá állvánnyal együtt.


Köszönöm előre is!!



2020. okt. 7. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
B115D
2021. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!