Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy pc csatlakozós...

Ha veszek egy pc csatlakozós LCD tv-t, akkor számítógépnél monitorként is tud funkcionálni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy venni kell tv tuner kártyát, ha nincs vezetékem tv-hez. De nekem van. És akkor tv-t megveszem , nézek rajta amit akarok , de ha kell átkötöm gépre és monitorként szolgál. Így van? Már csak azt nemtudom hogy HD Ready vagy Full HD legyen melyik jobb és mivel? Amúgy egy LG 55cm-es tv-t néztem ki 60ért
2010. aug. 8. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A tvken általában van VGA csatlakozó, de HDMIvel is össze lehet kötni és akkor még a hang is átmegy:)


Az enyémen úgy van, hogy rákötöm és már fel is ismeri, kilehet választani a csatornát, hogy honnan jöjjön a jel, tehát tudok választani, hogy tv legyen vagy monitor.


A HD ready az a 1280x720as felbontás, a FullHD pedig 1920x1080as, tehát 720p és 1080p.


A fullHD jobb, mivel nagyobb a felbontás, majd nézz rajta fullHD-s filmeket és látni fogod a különbséget:D


Elvileg tudnak a tv-k másabb felbontást is, ha a géppel össze kötöd, de ezt nézd meg a TV leírásában, a neten gondolom fent van, nem írtad, hogy melyiket nézted ki, így ezt passzolom:)

2010. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha monitornak is használod,akkor ajánlott a full HD,mert a nagy méret miatt közelről már láthatók lehetnek a képpontok egy kisebb felbontású képernyőn.

Átkötözgetni nem kell,elég a távszabályzóval,vagy a megfelelő funkciógombbal bemenetet választani.

2010. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézzél körül vannak direkt tv/monitor kombok 24" környékén már böven élvezhető a tv és a monitornak pedig igen jó

üdv

2010. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor Full HD-t nézek. Találtam is egyet, egy LG, néztem energiafogyasztást, ez 55w többit amit néztem LG-t annak több volt.

[link]

Ez megfelelne szerintetek? És akkor venni kell hozzá azt tv tuner kártyát és ugy nézni tv-t, majd ha monitorként akarom akkor beudugom gépbe és monitorba ami összeköti őket vezeték ugye?

2010. aug. 8. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Átnéztem az adatait,semmi hiányosságot nem találtam,szerintem pontosan olyan,mint amit kerestél.

A tv tunerkártyát felejtsd már el.Ez egy tv,beledugod az antennakábelt és nézheted is./na jó,azért be kell hangolni előbb.....:)

Ha rákötötted a gépre,a tévé menüjében kiválaszthatod,amit látni akarsz/tv,PC,DVD,stb/

2010. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha, köszi:D Szerinted megéri egy ilyenre beruházni?
2010. aug. 8. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt már te döntsd el......:)

Mindenesetre jól ki lehet használni,2 in 1,praktikus....:)

2010. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!