Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú, specifikációjú...

Milyen márkájú, specifikációjú laptopot ajánlotok 2D-3D-s modellezéshez?

Figyelt kérdés
FONTOS, a munkám megköveteli, hogy hordozható legyen az eszköz, mivel sokat ingázom, ezért érdeklődöm laptop iránt és nem asztali számítógép iránt. Utána néztem, érdeklődtem bizonyos márkáknak már, de szeretnék minél több véleményt hallani. Ha már rászánom az összeget akkor az nagyon, de nagyon jó legyen finoman szólva. ASUS laptopokról elég vegyes véleményeket hallottam, nekem MSI-m van, amivel meg voltam elégedve, de már 10 éves a laptopom, szóval ideje cserélni. ACER Predator-t ajánlották egy részt, más részt viszont nagyon dicsérik az ismerőseim a DELL céget. Köszönöm, hogy a márka név mellé az indoklásotokat is leírjátok, hogy miért vagy miért nem ajánljátok nekem azt a márkájú, specifikációjú laptopot a modellezői munkára. Továbbá nagyra értékelem, hogy megfelelő hangnemben, stílusban, azaz illedelmes és tisztelettudó módon írtok hozzászólásokat, segítségeket!

2020. okt. 10. 21:49
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
Mi Autodesk programokat használunk, jómagam inkább 3D-re. Eddig Dell asztali géppel Nvidia Quadro kártyákkal dolgoztunk, de most már Teljesen új gamer gépekkel (RTX VGA) szintén Dell, nem rosszabb, sőt jobbak az újak, persze az árához képest legyen is. Ha laptopban gondolkodsz, akkor egy erős gamer gépet ajánlanék én is, márkától függetlenül,
2020. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:
Azt azért jó lenne tudni, mennyire komplex modelleket készítenél, mert. Egyszerű testekhez, pár alkatrész összeállítasához nem kell több százezret kiadni. Ha komolyabb felületeket meg több száz alkatrészt, testet pakolnál össze, ahhoz kell teljesítmény meg rendereléshez is ugye.
2020. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!