Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pontosan mi az értelme azoknak...

Pontosan mi az értelme azoknak a fülhallgatónak, amiket csak egy füllel lehet hallgatni, mert a másik oldalon nincs semmi? (Példakánt betettem egy linket)

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 18. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a másik szabad füleddel, érzékelhesd körülötted az egyéb hangokat.
2020. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább munkaeszköz. Hasznos, ha hol a kollégával, hol a telefonáló ügyféllel kell beszélni.
2020. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pl az, hogy halld az utca zaját és ne üssön el a busz. Mondjuk csak szerintem.

Erre persze az is ideális lenne, ha a kicsi fülesnek csak az egyik felét teszed be, de akiknek pl olyan béna fülük van mint nekem és minden kiesik belőle, ez pont jó lenne, mivel fejhallgatóból eddig ilyen nem

volt vagy nem is láttam.

Persze a mikrofon részt passzolom :D

2020. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Oda is van írva, call centerbe való, telefon helyett. A fél füleddel hallod az ügyfelet, tudsz neki válaszolni, de ha meg kell kérdezned a kollégádat, akkor a másik füleddel hallod azt is, amit ő válaszol.
2020. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

"Call Center fejhallgató"

ezen mit nem lehet érteni?

ezen a fülesen nem bódi gusztit kell tuccogtatni egész nap, ez munkaeszköz.

2020. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bódi Gusztit egy régi kvarcjátékból kiszerelt "hangszórón" sem szabad tuccogtatni! :)
2020. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Pontosan ugyanaz az értelme, mint annak, hogy a telefont is csak az egyik füledhez tudod odatenni, ha hívsz valakit...
2020. okt. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!