Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt javasolnátok...

Milyen erősítőt javasolnátok az alábbi mélynyomó és front hangfal mellé?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hifi vonalban jártas, nem is akarok semmi extrát, de úgy alakult, hogyha már megvan 2 egységem, akkor nem adom el, hanem veszek mellé egy erősítőt.

Amik adottak:

- Jamo S810 mélynyomó (korábban aktív hangfalhoz vettem)

- KEF T101 lapos front hangfal (nemrégen kaptam)


Tudom nem nagy dolgok ezek házimozi/hifi téren, de ez van, ehhez kellene erősítő. Zenéhez és filmhez használnám. Egyelőre nem tervezem hátsó és egyéb hangfalakkal a bővítést, de legyen meg a lehetőség. Kicsit olvasgattam azért, az Onkyo-t tartják igazi házimozinak, a Denon az finomabban bánik a dolgokkal. A kettő között sok szerint a Sony van, amolyan aranyközépút. Kettő félét néztem:


- Sony STR-DH590: 90.000 Ft körül

- Sony STR-DH790: 140000 Ft körül


Igazából rászánnám a pénzt a drágábbra is, a kérdés, hogy van -e értelme a drágábbat venni a meglévő KEF és Jamo cuccokhoz, vagy elég a kisebb Sony is.

Köszi a válaszokat



2020. okt. 20. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Minden egyes válaszadó keresse ki a típust, mert nem volt kedved leírni az adataikat.
2020. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!