Nem kapcsol ki az Xbox One X-em. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Rámegyek rendensen, hogy Turn Off Console de éjszaka mégis hallom, hogy néha-néha bekapcsol a ventillátorja. Ilyenkor kicsit fel is melegszik. Ez megszokott az Xboxnál?

2020. okt. 22. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kapcsol ki teljesen, hanem standby módban van csak. Az Xbox menüjében a beállításoknál válaszd ki azt, hogy ha kikapcsolod, akkor teljesen kapcsoljon ki. Akkor nem fog zúgni, ami engem is idegesített éjszaka mindig. A venti mondjuk nem kapcsolt be, de egy alap zúgása van, ami zavaró.

A teljes kikapcsolásnak az a hátránya, hogy a nem mentett dolgok nem maradnak meg, totál nulláról indul akkor. Tehát nincs olyan, hogy félbehagyod a játékot, kikapcsolod, majd amikor bekapcsolód újra, akkor onnan folytathatod.

Vagy másik megoldás, hogy hagyod, hogy a kikapcsolás csak standby módba rakja, és ha zavar éjszaka, kihúzod az áramból.

2020. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Nekem nem baj, hogy elvesznek a nem mentett dolgok. Úgyis van általában a játékokban checkpoint, vagy ha nincs elmentem magamnak.
2020. okt. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!