Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv akadozik, a hang is de...

Palikap13 kérdése:

A tv akadozik, a hang is de pedig minden oké. DE MIÉRT ???

Figyelt kérdés

Szóval adott egy samsung galaxy s10 (samsung dex-el), egy gamer PC (ryzen 5 2600, asus rog strix gtx 1080, asus rog strix b450-f gaming alaplap, gigabyte aourus ssd és egy 1000w-wattos ebga gold táp) és egy philips 4k-ás tv (43PUS6704/12)


Szóval vettem egy jó minőségű hdmi 2.0-ás kábelt (igaz olcsón de az emagról) hogy össze kösse vele a samsung dex-et és a pc-met a tv-vel de az a probléma, hogy a Samsung dexen fél vagy 1 percenként megakad a hang de a képpel nincs semmi gond. Ha a pc-vel kötöm össze akkor a kép és a hang is akad egyszerre .

Ameddig a tálcán vagyok nincs semmi gond de amint elkezdek valamit játszani vagy böngészni élkezd discozni a kép a tv-én


Minden driver fell frissítve mind a tvének, pcének, és az s10znek.


A gépem össze van kötve alapból egy 1080p-és gamer 144hz-es monitorral persze displayporttal és azzal semmi gond.


Én abban gondolkodok hogy becsaptak a hdmivel kapcsolatban mivel szerintem csak 1.4-es de akkor is ha a gépen beállitom hogy a tv fullhd fellbontású legyen akkor is miért akad.


U.i.: A hdr minden esetben ki volt kapcsolva, a tv önmagára mindent le tud játszani mivel okos tv és van benne netflix és youtube



#Tv, PC, számítógép, kábel, s10 #Samsung dex, hdmi kábel, hsmi2.0, hdmi1.4
2020. okt. 25. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!