Rádióval vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Általában a rádiós vagy rádió nélküli erősítők szólnak jobban?

Olyat is hallottam már hogy mindegy, meg hogy a rádió elvesz egy kicsit a stereo erősítők hangzásából...

Lehet egyáltalán hallani különbséget?



2020. okt. 26. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az erősítőtől függy, hogy hogy szól, a vele egy dobozba épített rádió csak egy műsorforrás, amit a bemenetválasztóval kiválaszthatsz.

Vannak kivételesen jól sikerült rádióerősítők is, például ez, nekem is ilyen van, nem tervezek megválni tőle:

[link]

2020. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A „vájtfűlűek” szerint jobb, ha külön egységben van minden, de ők olyanok, akik még azt is meghallják, ami nem is létezik. Csatlakozva az előttem szólóhoz, egy jól elkészített rádióval egybeépített erősítő minőségben nem marad el egy hasonló kategóriájú külön erősítőtől.
2020. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!