Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet valahogyan crackelni a...

Lehet valahogyan crackelni a PS4-et, vagy az Xbox One-t?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox 360 RGH konzolom, ezért kérdezem.

2020. okt. 28. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor netre nem lehet csatlakoztatni, csak offline játszhatsz.
2020. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És (hasonlóan a 360-omhoz) ingyen "le lehet nCoreozni" a játékokat? (Egyébként X360 RGH-n is megoldható a LIVE...)
2020. okt. 28. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet tévedek, de én még nem nagyon láttam sehol senkit hogy feltört Xone-ja vagy ps4-e lenne.
2020. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A PS4 fel van törve: [link]
2020. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Létezik feltört verzió, de ilyet maximum használtan tudsz szerezni ami most a boltokban van már nem alkalmas erre. Illetve az sem amivel az utóbbi pár évben voltak interneten.

Ha be is szerzel ilyet az indernet sehogy nem megoldható.

Jobban jársz, hogy ha nem ingyenélőbe nyomod, hanem azt a pár játékot ami kell beszerzed használtan, vagy valami akcióból.

2020. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Oké, fel tudták törni.


De foglalkozik azzal bárki szakértő is, hogy PS4-eket törjön fel annak akinek erre van igénye?

2020. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha netre kell akkor nem erdemes ilyennel szorakozni

ha viszont csak "single"re akkor minden megoldhato csak ido es penz stb. kerdese

2020. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla, hogy az Xbox One-t feltörték volna. Havi 3 ezerért elő kell fizetni egy gamepassra, aztán máris lehet 100 játékkal nyomni. Ennyit meg ki lehet bírni.

360-ast meg tartsd meg, főleg ha van kinect is hozzá, én ez miatt sajnálom, hogy eladtam. Ugyan nekem van az One-hoz is, de alig adtak ki már kinectes jatékot, és ebből nincs is átírat sem a régiről.

2020. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!