Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igaz az, hogyha a PS storeból...

Igaz az, hogyha a PS storeból akarok venni játékot, ahhoz muszáj ps plus tagnak lennem?

Figyelt kérdés
hülye kérdés, tudom és bocsi is, de nem értek ezekhez. Nekem ezt mondták, de nem tartom valószínűnek hogy így lenne, de nem vagyok benne biztos sem.

2020. okt. 30. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

nem

az az online játékhoz kell

2020. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, köszi szépen!:D nem terveztem onlineba játszani szóval ez jó hír
2020. okt. 30. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont a ps plus az sok játékra kedvezményt ad. A havi 2 ingyen játék is jó, ritkán adnak gagyi játékot.
2020. okt. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#Ahhoz képest, hogy július óta csak gagyi játék jön cáfolnám a "ritkán adnak gagyi játékot." kijelentést. (bár gondolom csak azért mert jön a ps5)
2020. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de csak pár DLC miatt merült fel bennem a kérdés, mert érdekelnek,ezért feleslegesnek találom, pláne, hogy így sincs túl sok időm játszani sajnos:/ de azért köszi!
2020. nov. 9. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!