Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van még olyan TV csatorna,...

Van még olyan TV csatorna, amit ingyen lehet fogni?

Figyelt kérdés
Ha létezik ilyen, kell hozzá valami kütyü, vagy elég a TV készülék? A kertünkben lévő műhelybe kellene TV adás, Telekomosok vagyunk, a házban kábel TV van.

2020. okt. 31. 14:44
 1/4 anonim válasza:
14%
Sajnos nincsen
2020. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Van. A földfelszíni adásban fogható ingyenesen tizenpár csatorna.

Kell hozzá egy újabb TV (vagy régi TV és mellé set-top box) és egy megfelelő antenna. Ha jó lefedettségű területen vagy, akkor egy beltéri antenna elég.

Részletek: [link]

2020. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Van, de elég kevés csatorna és elég rossz minőségben, ha van lehetőség kábellal kivezetném a telekomos ip tv-t és kérnék plusz egy dobozt a szolgáltatótól (3-5 ezer ft kb)
2020. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kikapcsolták a UPC-t kb. két éve nem fizetés miatt. Koax kábellel (a set top box kiiktatásával) 25 csatorna jött be. Nem tudom, most ez működne-e még, már T-comos vagyok és nincs koax. Azt hiszem, ethernet kábel van, szerintem így nem menne.
2020. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!