Hogy tudnék a beépített hangszórós DELL monitoromba hangot varázsolni?

Figyelt kérdés
Előástam egy régi Win7-es asztali Pc-met, és egy DELL 18,5 coll-os monitort, amiben vannak beépített hangszórók. A monitoron van 4 db. USB aljzat, 1 - 1 VGA és HDMI aljzat, meg természetesen aljzat a tápkábelnek. De nincs a hang bemenetnek JACK aljzat. Így hogy tudok hangot átvinni a Pc-ről. Régen szólt, és hibátlan állapotban raktam el. HDMI-vel csatlakozom, de nem hajlandó megszólalni. Sikertelenül próbáltam VGA kábellel is.

2020. nov. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A HDMI kábelnek kellene átvinnie a hangadatokat is.
2020. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a monitor típusa elég lenne.
2020. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A HDMI kábelen megy hang is, azon keresztül. Persze ehhez olyan VGA is kell amin van HDMI kimenet. A csak DVI kimenetes kártyák nem tudják általában, de a HDMI kimenetesek a DVI porton is tudják megfelelő kábellel.
2020. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Pc-n van HDMI kimenet. A monitor típusát nem tudom, mert lekopott a felirat. Lehet valami beállítás hiba, vagy frissítés cseszte el? Ha fülhallgatóval csatlakozom a géphez, úgy szól.
2020. nov. 4. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne felejtsd el átállítani az alapértemezett hangkimenetet. Tálcán hangszóróra jobb klikk, lejátszóeszközök.
2020. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!