Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú típusú tabletet...

Milyen márkájú típusú tabletet ajánlanátok 30 ezer forint értékig?

Figyelt kérdés
Tabletet szeretnék venni filmnézés netezésre kellene csak. Nem szeretnék nagy összeget szánni rá mert laptopom is van de azt nem olyan könnyű szállítani a mobil pedig túl kicsi filmet nézni. Nézegettem a Lenovo márkát ami 30 ezer alatt van de nem tudom érdemes e megvenni

2020. nov. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az van és én is arra használom, megteszi.
2020. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Csak böngészésre" is jó hardver kell. Ahhoz főleg.
2020. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem csupán a márkanévnél kellene keresgetni. Inkább az egyéb tulajdonságait jól meghatározni.

Én is most tervezem,h lecserélem az enyémet. Jelenleg samsung galaxy tabE készülékem van. Jó kis gép,semmi baj nem volt vele de már elavultá vált. Most keresem az utódját.

2020. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!